A születés műhely
2026 június 27. és 28.
A születés és a halál a legnagyobb misztériuma földi életünknek. Mind két esemény során a lélek és a test kapcsolódnak, a születéskor összekapcsolódnak és a halál pillanatában szétválnak.
Mindkét eseményben a lélek tartalma lefedetlenül /takarások nélkül / az elme által létrehozott énség szennyeződései nélkül vannak jelen.
A testből való kilépéskor (lsd. Dr Ajmal Zemmal kutatásait) olyan agyhullámok vannak jelen, melyek a mélyalváshoz, az emlékek előhívásához (az agy ekkor „összefoglalja” az életet) s az információk feldolgozásához kapcsolódnak.
Amikor a lélek belép a testbe régi szanszkrit írások szerint az embrió elgondolkodik az élet értelméről, és a 7. hónaphoz érkezésekor filmként pergeti le előző életeinek emlékképeit, a sok-sok születést és halált, betegség és öregség minden gyötrelmét.
A fogantatás / születés és halál pillanataiban tehát emlékezünk.
A születés műhely megnyitja a teret a testet öltés szándékától a magzati lét tapasztalásán keresztül a világra jövetel pillanatáig történő emlékezéseknek, valamint a testet öltés folyamatában megjelenő energiák helyes észlelésének és integrálásának.
Az emlékeket és az információkat vizualizációs, valamint testgyakorlatokkal tapasztaljuk meg.
Mélyen belelátunk az élet misztériumába és lehetőséget kapunk arra, hogy
Megnyissuk a szívünket annak, akik vagyunk, mert szélesebb perspektívából látunk rá, miért is születtünk szüleinkhez, népcsoportunkba.
Megtaláljuk, milyen egyedi szint hoztunk a világba,
Erőt merítsünk a születéskor felszabaduló energiákból,
Válaszoljunk az élet hívására.
Jelentkezni az alábbi e-mail en lehetséges.


